iStunt 2

iStunt 2 na iPhone 1.3.2

Wciągająca gra zręcznościowa dla miłośników sportów ekstremalnych

Zalety

  • Wciagająca rozgrywka
  • Ciekawe elementy do odblokowania
  • Wiele trików

Wady

  • Mało realistyczne poczucie prędkości

Bardzo dobry
8

iStunt 2 to darmowa gra zręcznościowa na iPhone. Jak sama nazwa wskazuje chodzi w niej o wykonywanie wszelkiego rodzaju trików i sztuczek. W cyrku? Nie. podczas szaleństw na desce snowboardowej.

Naszą karierę w iStunt 2 rozpoczynamy od serii tutoriali, które wprowadzą nas w sztukę jazdy na desce. Sterowanie w iStunt 2 na iPhone jest proste. Przechylając telefon lub tablet w prawo i w lewo regulujemy nachylenie deski do podłoża. Posuwając palcem po ekranie w górę lub w dół, odpowiednio podskakujemy lub się schylamy. Kiedy wykonujemy skok, w prawym i lewym dolnym rogu ekranu pojawią się przyciski, dzięki którym złapiemy deskę i wykonamy triki. Jeśli chcemy uzyskać dobry wynik na końcu poziomu, nie możemy zapominać o zbieraniu gwiazdek.

iStunt 2 na iPhone wciągnie każdego, kto lubi gry sportowe. Nawet nie trzeba być fanem snowboardu. Gra jest darmowa, ale jeśli chcemy możemy pewne elementy odblokować za drobną opłatą. Na przykład możemy zmienić deskę snowboardową na bardziej wypasioną lub po stoku pomykać babcią, kostuchą lub kupą galaretki. Dla każdego coś miłego.

iStunt 2

Download

iStunt 2 na iPhone 1.3.2

Opinie użytkowników o iStunt 2